Nieuws

klik hier

Activiteiten

klik hier

Business Club

klik hier

Webshop

klik hier

AFGELAST: Zwaluwen – Achilles Veen

De wedstrijd Zwaluwen – Achilles Veen is afgelast.

De eerste wedstrijd van 2023! Een belangrijke wedstrijd tegen Achilles Veen. Een bekende en geduchte tegenstander.

De uitwedstrijd werd onfortuinlijk verloren en Achilles Veen zal getergd naar de Zwaluwenlaan komen daar zij 3 punten achter Zwaluwen staan. Zwaluwen is goed de winterstop in gegaan met 3 overwinningen op rij en zal deze trend door willen zetten en op deze manier ook afstand willen nemen van Achilles Veen.

Kortom een zeer belangrijke wedstrijd en mooi om te komen bezoeken aan de Zwaluwenlaan! Aanvang 14:30 uur. Wij zouden het weer leuk vinden als jullie met velen deze wedstrijd komen kijken om er een gezellige middag van te maken.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *