Nieuws

klik hier

Activiteiten

klik hier

Business Club

klik hier

Webshop

klik hier

Zaterdag eerste thuiswedstrijd!

Zwaluwen trapt 26 augustus het seizoen af met een thuiswedstrijd tegen sv DSO

Het seizoen staat op het punt te beginnen voor v.v. Zwaluwen Vlaardingen. De selectie is grotendeels intact gebleven, maar er is wel degelijk sprake van een v.v. Zwaluwen met een nieuw elan.  De ervaren sterkhouders  Boy de Jong (keeper) en aanvoerder Stefano Goncalves zijn vertrokken. Daartegenover is door trainer Henk de Zeeuw gericht doorgeselecteerd. Doorgeselecteerd met de intentie om meer scorend vermogen toe te voegen aan de ploeg. Vorig seizoen creëerde v.v. Zwaluwen genoeg 100% kansen, maar scoorde (te) moeilijk. Binnen de mogelijkheden is er dit seizoen opnieuw een herkenbare groep met veel “Zwaluwen” jongens en spelers uit de directe omgeving van v.v. Zwaluwen. Eén Zwaluw maakt nog geen zomer, maar in de voorbereiding werd er al 30 keer gescoord en dat is een mooi begin! 

Henk de Zeeuw (trainer): ” Ik zeg eigenlijk nooit iets over de plek op de ranglijst als einddoel. Het proces is waar we naar kijken. Daar hebben we invloed op. Als we onze beste spelers zo veel mogelijk beschikbaar kunnen houden, durf ik te zeggen dat we net als twee seizoenen geleden weer iedereen kunnen verrassen met attractief en effectief voetbal.”

De eerste wedstrijd van het seizoen is 26 augustus aan de Zwaluwenlaan tegen sv DSO, aftrap 14:30.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *