Nieuws

klik hier

Activiteiten

klik hier

Business Club

klik hier

Webshop

klik hier

Voorlopig trainingsschema 2023/2024

Beste trainers, spelers, begeleiders, stafleden,

Wij hebben de afgelopen weken een trainingsschema gemaakt voor de trainingsavonden voor het komende jaar 2023/2024. Ook dit jaar weer een hele uitdaging, temeer er meer teams, met name in de jeugd, bij gekomen zijn. Om het schema voor iedereen werkend te maken is er dit jaar besloten om veld 3 (w)meer in te zetten als trainingsveld. Juist om ook op donderdagen voor de senioren de mogelijkheden te vergroten. 

Dit schema is opgesteld in samenwerking met de co√∂rdinatoren, trainers en sectieverantwoordelijken waarbij de verschillende wensen waar mogelijk ingepast zijn. Wij gaan uit van jullie begrip & dat wij niet aan iedereen zijn verwachtingen kunnen voldoen als je rekening moet houden met meer dan 700 spelers en 100 man begeleiding. We wensen jullie voor het nieuwe seizoen veel spelplezier toe.

Met vriendelijke groet,

Lex Boers & Leo vd Hoest
Voorzitter en Vicevoorzitter v.v. Zwaluwen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *