Nieuws

klik hier

Activiteiten

klik hier

Business Club

klik hier

Webshop

klik hier

Matrice nieuwste sponsor

Graag willen wij ons als Matrice uitvaartbegeleiding aan jullie voorstellen en hiermee onze sponsoring van de club voor de komende vier seizoenen bekend maken. Als lokaal bedrijf zijn wij er trots op om ons te verbinden met een Vlaardingse sportvereniging als v.v. Zwaluwen. Matrice uitvaartbegeleiding is een bedrijf dat zich richt op het ondersteunen en begeleiden van nabestaanden bij het afscheid nemen van hun dierbaren. Wij doen dat met een persoonlijke en betrokken aanpak. Onze 26 medewerk(st)ers staan 24 uur per dag en 7 dagen per week voor u klaar. Naast onze vestiging in Schiedam, zijn wij ook gevestigd in Vlaardingen en is onze eigenaar, Christian van der Gaag, een geboren en getogen Vlaardingse ondernemer. Dat samen maakt dat wij ons sterk verbonden voelen met de lokale gemeenschap. Het ondersteunen van lokale sportverenigingen past bij onze visie om een betrokken en maatschappelijk verantwoorde onderneming te zijn. Wij zijn verheugd om v.v. Zwaluwen te kunnen ondersteunen en zo een bijdrage te kunnen leveren aan het versterken van de club. Als een van de eerste stappen hierin hebben wij Dames 1 ondersteunt met nieuwe voetbaltassen. 

Wij zijn trots om ons als sponsor van v.v. Zwaluwen te mogen presenteren en hopen dat wij de komende jaren kunnen bijdragen  aan het succes en de groei van deze mooie club.

https://www.matrice.nl/
Met vriendelijke groet,
Christian van der Gaag
(eigenaar)  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *