Nieuws

klik hier

Activiteiten

klik hier

Business Club

klik hier

Webshop

klik hier

Knappe inhaalrace tegen de koploper van de Eerste Klasse

Zwaluwen speelde dinsdagavond een nuttige oefenwedstrijd tegen SHO. Zij staan knap bovenaan in de Eerste Klasse en lieten ook zien waarom. Fris spelend met veel druk naar voren en hard werkend. Zwaluwen had vooral achterin de nodige spelers rust gegeven. En vooral deze linie had het lastig met de vele lopende spelers van SHO. Snel 0-1, kort daarna de 1-1 van Patrick na een mooie voorzet van Manasse. Maar SHO scoorde daarna nog tweemaal. Ruststand 1-3.

Na rust werd ook de andere jongens speeltijd gegund. En dat zorgde voor veel energie. Zwaluwen walste de tweede helft over SHO heen dat blij mocht zijn dat het maar bij 5-3 is gebleven. Goede goals van Gabi, Mo, Etson en Maily.

Vijf goals en spelers die aan de deur kloppen bij de trainer. Dat is wat je wil zien tijdens een oefenwedstrijd op dinsdag, tegen een prima tegenstander.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *