Nieuws

klik hier

Activiteiten

klik hier

Business Club

klik hier

Webshop

klik hier

Eet- en drinkpauzes Ramadam

Zoals jullie wellicht al in de media voorbij hebben zien komen rond wedstrijden in het betaald voetbal, willen wij dit seizoen – voor het eerst – meer aandacht schenken aan de ramadan die deze week weer begonnen is. Een jaarlijks terugkerende periode waarbij moslims die hieraan meedoen tussen zonsopgang en zonsondergang vasten.

Ook in het amateurvoetbal (veld en zaal) wordt er in die periode gevoetbald in de avonduren. Wanneer de zon ondergaat zal het spel tijdelijk stilgelegd worden en z.s.m. worden hervat. Dit gebeurt bij wedstrijden waarbij er minimaal één persoon (speler en/of (assistent-)scheidsrechter) op het veld staat die meedoet aan de ramadan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *