Organisatie

Klik hier voor een organogram van onze organisatie

Jeugdbestuur

FOTO VOLGT Voorzitter
Menno de Mol
mennodm@hotmail.com
06 14 42 68 98
Het vaststellen, uitvoeren, controleren van het beleid en de eindverantwoordelijkheid voor het beleid betreffende het jeugdvoetbal
Vice-voorzitter / Hoofd jeugd coördinatie
Robbert Vogel
robbert.vogel@gmail.com
06 18 31 89 34
Het Hoofd coördinatoren geeft leiding aan de Technische Coördinatoren en Algemeen Coördinatoren.

Plaatsvervangend voorzitter bij uitval of afwezigheid van de voorzitter jeugdbestuur

Hoofd Jeugdopleiding
Arno Kooij
Het uitvoeren en controleren van het voetbaltechnisch beleid van de sectie Jongens.
Activiteiten
Stefan van der Water
stefan_v_d_water@hotmail.com
06 48 96 95 83
– Coördinatie activiteiten
– Aanspreekpunt activiteiten
Algemeen lid
Peta van der Hoogt
petavanderhoogt@hotmail.com
010 434 49 17
Algemeen lid
Annemiek Brandsma
a.brandsma@hotmail.com
Algemeen lid
Robbie van der Meer

Algemeen Coördinatoren

FOTO VOLGT JO19 / A-sectie
VACANT (Robbert Vogel waarnemend)
– Vaststellen teams en indeling
– Handhaving normen en waarden
– Aanstellen en begeleiden leiders
– Controle organisatie gedurende seizoen
JO17 / B-sectie
Mario Krommenhoek
mariokrommenhoek@hotmail.nl
06 42956403
JO15 / C-sectie
VACANT (Robbert Vogel waarnemend)
JO13 / D-sectie
Eelco Burgers
eelmojn@xs4all.nl
JO11 / E-sectie
Sander van Rij
a.vanrij@online.nl
JO9 / F-sectie
Ashraf Yassen
ashraf.yassen@gmail.com
06 31756911
Mini’s (welpenvoetbal)
Menno de Mol
mennodm@hotmail.com
06 52545276

Technisch Coördinatoren

FOTO VOLGT Hoofd Jeugdopleiding
Arno Kooij
hjo@vvzwaluwen.nl
06 50 23 49 24
Keepers
Rob Hoppe
rob-hoppe@live.nl

Hoofdtrainers

JO19 (A)
Huib Bazuin
JO17 (B)
Daniel Spencer
danielspencer40@hotmail.com
06 15073812
JO15 (C)
Jochem van der Hoff
jochemvdhoff@hotmail.comNick Rutten
nickrutten_@live.nl
JO13 (D)
Joeri Krznaric
j.krznaric@hotmail.com
06 57557635
JO11 (E)
Ricardo van Heijningen
rvanheijningen@hotmail.com
06 12705720
JO9 (F)
Giovanni Kloppert
gkloppert@hotmail.com
JO7 / Mini-pupillen
Anouk Vliegen
Hester Kamminga

Keeperstrainers

Rob Hoppe
06 31081321
Vasco Hoppe
06 53662122
Ramon Hoppe
Leo de Jong

Wedstrijdsecretariaat

Junioren JO19, JO17, JO15 (A, B, C)
vacant
Pupillen JO13, JO11, JO9 (D, E, F)
Ronald Botermans
robo08@live.nl
06 24991084