Organisatie

Klik hier voor een organogram van onze organisatie

Jeugdbestuur

FOTO VOLGT Voorzitter
Ashraf Yassen
ashraf.yassen@gmail.com
06 31 75 69 11
Het vaststellen, uitvoeren, controleren van het beleid en de eindverantwoordelijkheid voor het beleid betreffende het jeugdvoetbal
Vice-voorzitter / Hoofd jeugd coördinatie
Peter van Buijtenen
p.vanbuijtenen@upcmail.nl
Het Hoofd coördinatoren geeft leiding aan de Technische Coördinatoren en Algemeen Coördinatoren.

Plaatsvervangend voorzitter bij uitval of afwezigheid van de voorzitter jeugdbestuur

Hoofd Jeugdopleiding
Arno Kooij
hjo@vvzwaluwen.nl
06 50 23 49 24
Het uitvoeren en controleren van het voetbaltechnisch beleid van de sectie Jongens.
Activiteiten
Stefan van der Water
stefan_v_d_water@hotmail.com
06 48 96 95 83
– Coördinatie activiteiten
– Aanspreekpunt activiteiten
Secretaris
Peta van der Hoogt
petavanderhoogt@hotmail.com
Algemene jeugdzaken
Tony Estevao
tony74@caiway.nl
Sociale jeugdzaken
Annemiek Brandsma
a.brandsma@hotmail.com

Algemeen Coördinatoren

FOTO VOLGT Algemeen Sectie Coördinator Bovenbouw
Secties: JO17 en JO19
Mario Krommenhoek
ascbovenbouw@gmail.com
– Vaststellen teams en indeling
– Handhaving normen en waarden
– Aanstellen en begeleiden leiders
– Controle organisatie gedurende seizoen
Algemeen Sectie Coördinator Middenbouw
Secties: JO12, JO13 en JO15
Jos Blom
ascmiddenbouw@gmail.com
Algemeen Sectie Coördinator Onderbouw
Secties: JO8, JO9, JO10 en JO11
Robbie van der Meer
asconderbouw@gmail.com
Mini’s (welpenvoetbal)
Menno de Mol
mennodm@hotmail.com
06 52545276

Technisch Coördinatoren

FOTO VOLGT Hoofd Jeugdopleiding
Arno Kooij
hjo@vvzwaluwen.nl
06 50 23 49 24
Keepers
Rob Hoppe
rob-hoppe@live.nl
Coördinator Jeugdopleiding​
Jan Krol
cjo@vvzwaluwen.nl

Hoofdtrainers

JO19
Frank Boer
f.boer@feyenoord.nl
JO17
Daniel Spencer
danielspencer40@hotmail.com
JO15
Brian van Klaveren
br_voetbal@hotmail.nl
JO13
Colin Da Luz
colindaluz@hotmail.com
JO12
Kevin Jansen
K.Jansen0804@gmail.com
JO11 en JO10
Kevin Liefhebber
Kevinliefhebber@hotmail.com
JO9 en JO8
Bas Houweling
Bas.Houweling@chello.nl
JO7 en JO6
Jeffrey Ekhator
jeffang2002@yahoo.com
JO7 / Mini-pupillen
Anouk Vliegen
Hester Kamminga

Keeperstrainers

Rob Hoppe
06 31081321
Vasco Hoppe
06 53662122
Ramon Hoppe
Leo de Jong

Wedstrijdsecretariaat

Junioren JO19, JO17, JO15 (A, B, C)
Jan Krol
cjo@vvzwaluwen.nl
Pupillen JO13, JO11, JO9 (D, E, F)
Ronald Botermans
robo08@live.nl
06 24991084