Afgelastingen

EERSTE PERIODE

Wedstrijddag 1
20 augustus
Achilles Veen – FC Breukelen
Ajax – Haaglandia/Sir Winston
Argon – RVVH
DFS – Zwaluwen
Jodan Boys – Sliedrecht
Smitshoek – Swift
Spijkenisse – Noordwijk
Ter Leede – Hoek

Wedstrijddag 2
27 augustus
FC Breukelen – DFS
Haaglandia/Sir Winston – Ter Leede
Hoek – Ajax
Noordwijk – Smitshoek
RVVH – Jodan Boys
Sliedrecht – Argon
Swift – Achilles Veen
Zwaluwen – Spijkenisse

Wedstrijddag 3
3 september
Achilles Veen – Zwaluwen
Ajax – DFS
Argon – Noordwijk
Haaglandia/Sir Winston – RVVH
Hoek – Sliedrecht
Jodan Boys – Swift
Spijkenisse – Smitshoek
Ter Leede – FC Breukelen

Wedstrijddag 4
10 september
DFS – Spijkenisse
FC Breukelen – Haaglandia/Sir Winston
Noordwijk – Jodan Boys
RVVH – Ter Leede
Sliedrecht – Ajax
Smitshoek – Achilles Veen
Swift – Hoek
Zwaluwen – Argon

Wedstrijddag 5
17 september
Ajax – Zwaluwen
Argon – Achilles Veen
Haaglandia/Sir Winston – Swift
Hoek – Noordwijk
Jodan Boys – Smitshoek
RVVH – FC Breukelen
Sliedrecht – DFS
Ter Leede – Spijkenisse

Wedstrijddag 6
24 september
Achilles Veen – Ter Leede
DFS – Argon
FC Breukelen – Jodan Boys
Noordwijk – Haaglandia/Sir Winston
Smitshoek – Hoek
Spijkenisse – Ajax
Swift – Sliedrecht
Zwaluwen – RVVH

Wedstrijddag 7
1 oktober
Ajax – Argon
FC Breukelen – Zwaluwen
Haaglandia/Sir Winston – Achilles Veen
Hoek – DFS
Jodan Boys – Spijkenisse
RVVH – Smitshoek
Sliedrecht – Noordwijk
Ter Leede – Swift

Wedstrijddag 8
8 oktober
Achilles Veen – Ajax
Argon – Jodan Boys
DFS – Haaglandia/Sir Winston
Noordwijk – RVVH
Smitshoek – Ter Leede
Spijkenisse – Sliedrecht
Swift – FC Breukelen
Zwaluwen – Hoek

Wedstrijddag 9
15 oktober
FC Breukelen – Smitshoek
Haaglandia/Sir Winston – Argon
Hoek – Spijkenisse
Jodan Boys – Achilles Veen
RVVH – DFS
Sliedrecht – Zwaluwen
Swift – Ajax
Ter Leede – Noordwijk

Wedstrijddag 10
29 oktober
Achilles Veen – RVVH
Ajax – Ter Leede
Argon – Hoek
DFS – Jodan Boys
Noordwijk – Swift
Smitshoek – Sliedrecht
Spijkenisse – FC Breukelen
Zwaluwen – Haaglandia/Sir Winston

TWEEDE PERIODE

Wedstrijddag 11
5 november
Ajax – Noordwijk
Argon – Spijkenisse
Haaglandia/Sir Winston – Smitshoek
Hoek – FC Breukelen
Jodan Boys – Zwaluwen
RVVH – Swift
Sliedrecht – Achilles Veen
Ter Leede – DFS

Wedstrijddag 12
12 november
Achilles Veen – Spijkenisse
FC Breukelen – Ajax
Haaglandia/Sir Winston – Sliedrecht
Noordwijk – Zwaluwen
RVVH – Hoek
Smitshoek – Argon
Swift – DFS
Ter Leede – Jodan Boys

Wedstrijddag 13
26 november
Ajax – Smitshoek
Argon – FC Breukelen
DFS – Noordwijk
Hoek – Achilles Veen
Jodan Boys – Haaglandia/Sir Winston
Sliedrecht – RVVH
Spijkenisse – Swift
Zwaluwen – Ter Leede

Wedstrijddag 14
3 december
Achilles Veen – Noordwijk
FC Breukelen – Sliedrecht
Haaglandia/Sir Winston – Hoek
Jodan Boys – Ajax
RVVH – Spijkenisse
Smitshoek – DFS
Swift – Zwaluwen
Ter Leede – Argon

Wedstrijddag 15
10 december
Ajax – RVVH
Argon – Swift
DFS – Achilles Veen
Hoek – Jodan Boys
Noordwijk – FC Breukelen
Sliedrecht – Ter Leede
Spijkenisse – Haaglandia/Sir Winston
Zwaluwen – Smitshoek

Wedstrijddag 16
14 januari
FC Breukelen – Achilles Veen
Haaglandia/Sir Winston – Ajax
Hoek – Ter Leede
Noordwijk – Spijkenisse
RVVH – Argon
Sliedrecht – Jodan Boys
Swift – Smitshoek
Zwaluwen – DFS

Wedstrijddag 17
21 januari
Achilles Veen – Swift
Ajax – Hoek
Argon – Sliedrecht
DFS – FC Breukelen
Jodan Boys – RVVH
Smitshoek – Noordwijk
Spijkenisse – Zwaluwen
Ter Leede – Haaglandia/Sir Winston

Wedstrijddag 18
28 januari
DFS – Ajax
FC Breukelen – Ter Leede
Noordwijk – Argon
RVVH – Haaglandia/Sir Winston
Sliedrecht – Hoek
Smitshoek – Spijkenisse
Swift – Jodan Boys
Zwaluwen – Achilles Veen

Wedstrijddag 19
4 februari
Achilles Veen – Smitshoek
Ajax – Sliedrecht
Argon – Zwaluwen
Haaglandia/Sir Winston – FC Breukelen
Hoek – Swift
Jodan Boys – Noordwijk
Spijkenisse – DFS
Ter Leede – RVVH

Wedstrijddag 20
11 februari
Achilles Veen – Argon
DFS – Sliedrecht
FC Breukelen – RVVH
Noordwijk – Hoek
Smitshoek – Jodan Boys
Spijkenisse – Ter Leede
Swift – Haaglandia/Sir Winston
Zwaluwen – Ajax

DERDE PERIODE

Wedstrijddag 21
18 februari
Ajax – Spijkenisse
Argon – DFS
Haaglandia/Sir Winston – Noordwijk
Hoek – Smitshoek
Jodan Boys – FC Breukelen
RVVH – Zwaluwen
Sliedrecht – Swift
Ter Leede – Achilles Veen

Wedstrijddag 22
11 maart
Achilles Veen – Sliedrecht
DFS – Ter Leede
FC Breukelen – Hoek
Noordwijk – Ajax
Smitshoek – Haaglandia/Sir Winston
Spijkenisse – Argon
Swift – RVVH
Zwaluwen – Jodan Boys

Wedstrijddag 23
18 maart
Ajax – Achilles Veen
FC Breukelen – Swift
Haaglandia/Sir Winston – DFS
Hoek – Zwaluwen
Jodan Boys – Argon
RVVH – Noordwijk
Sliedrecht – Spijkenisse
Ter Leede – Smitshoek

Wedstrijddag 24
25 maart
Achilles Veen – Jodan Boys
Ajax – Swift
Argon – Haaglandia/Sir Winston
DFS – RVVH
Noordwijk – Ter Leede
Smitshoek – FC Breukelen
Spijkenisse – Hoek
Zwaluwen – Sliedrecht

Wedstrijddag 25
1 april
FC Breukelen – Spijkenisse
Haaglandia/Sir Winston – Zwaluwen
Hoek – Argon
Jodan Boys – DFS
RVVH – Achilles Veen
Sliedrecht – Smitshoek
Swift – Noordwijk
Ter Leede – Ajax

Wedstrijddag 26
8 april
Achilles Veen – Haaglandia/Sir Winston
Argon – Ajax
DFS – Hoek
Noordwijk – Sliedrecht
Smitshoek – RVVH
Spijkenisse – Jodan Boys
Swift – Ter Leede
Zwaluwen – FC Breukelen

Wedstrijddag 27
22 april
Ajax – FC Breukelen
Argon – Smitshoek
DFS – Swift
Hoek – RVVH
Jodan Boys – Ter Leede
Sliedrecht – Haaglandia/Sir Winston
Spijkenisse – Achilles Veen
Zwaluwen – Noordwijk

Wedstrijddag 28
29 april
Achilles Veen – Hoek
FC Breukelen – Argon
Haaglandia/Sir Winston – Jodan Boys
Noordwijk – DFS
RVVH – Sliedrecht
Smitshoek – Ajax
Swift – Spijkenisse
Ter Leede – Zwaluwen

Wedstrijddag 29
6 mei
Ajax – Jodan Boys
Argon – Ter Leede
DFS – Smitshoek
Hoek – Haaglandia/Sir Winston
Noordwijk – Achilles Veen
Sliedrecht – FC Breukelen
Spijkenisse – RVVH
Zwaluwen – Swift

Wedstrijddag 30
13 mei
Achilles Veen – DFS
FC Breukelen – Noordwijk
Haaglandia/Sir Winston – Spijkenisse
Jodan Boys – Hoek
RVVH – Ajax
Smitshoek – Zwaluwen
Swift – Argon
Ter Leede – Sliedrecht